HURTOWNIA FOTOWOLTAICZNA

Dostarczamy najwyższej jakości produkty fotowoltaiczne

. Tworzymy atrakcyjną ofertę, która spełnia wymagania dynamicznego rynku i odpowiada na potrzeby Twoich klientów. Dzielimy się z Tobą naszą wiedzą, abyś mógł się przygotować na zmiany zachodzące na rynku. 

Chętnie doradzimy, które rozwiązanie będzie najbardziej optymalne dla Twoich instalacji.

Nasze produkty
Ponieważ współpracujemy z najbardziej cenionymi i wiarygodnymi producentami oraz dystrybutorami zawsze możesz być pewien, że dysponujemy zapasem odpowiednich produktów najlepszej jakości. 

W szerokiej gamie produktów przeznaczonych do generowania, przetwarzania oraz magazynowania energii, znajdują się wiodące marki:

Moduły fotowoltaiczne
Nasze produkty w większości przypadków znajdują się na szczycie list TIER-1 i zapewniają gwarantowaną jakość.

                     

                        


Falowniki
Jakość falownika odgrywa ważną rolę w uzyskach systemu energii słonecznej. Dostarczymy dla Ciebie najlepsze falowniki w różnych kategoriach cenowych.

                                 

                                           Magazyny energii


Nadwyżkę energii słonecznej przechowasz w niezawodnym magazynie energii. Proponujemy szeroką gamę akumulatorów fotowoltaicznych o doskonałym stosunku jakości do ceny.

                             

Szczegółowe informacje oraz przegląd danych technicznych udostępniamy po przesłaniu zapytania.
Zapraszamy do kontaktu: info@nikolaenergy.pl; +48 14 3000 381Nasi dostawcy

 
Z dumą współpracujemy z najlepszymi producentami oraz dystrybutorami w całej Europie. Są to topowi gracze, którzy zajmują czołową pozycję pod względem innowacji produktowych oraz gwarantują najwyższą jakość i pewność. Taką samą jakość i pewność my zapewniam Tobie.Niezawodna logistyka i wysoka dostępność
Dzięki dostępności do powierzchni magazynowej naszych partnerów możemy precyzyjnie i terminowo dostarczać wszystkie artykuły z naszej oferty. Staramy się o jak najlepszą dostępność wszystkich elementów. Organizujemy wysyłkę towarów, łącznie z szybkim przetwarzaniem zlecenia, niezawodnymi działaniami spedycyjnymi i indywidualnymi usługami specjalnymi w dziedzinie logistyki. Na życzenie także bezpośrednio na plac budowy.

 

NIKOLA ENERGY to ludzie z pasją, profesjonaliści, którzy gwarantują Państwu najwyższy poziom usług. Zajmujemy się gospodarką energetyczną przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Do każdej zleconej nam inwestycji podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Elastyczność  – dostarczamy elementy instalacji fotowoltaicznych w dogodnym dla klienta czasie, do wybranego miejsca

Zaangażowanie  – Twój sukces jest naszym priorytetem, wspólnie pracujemy nad najlepszymi rozwiązaniami dla Twojej firmy

Niezawodność – w naszym asortymencie znajdziesz szerokie portfolio najlepszych marek

Formularz kontaktowy