Instalacja fotowoltaiczna

Energia słoneczna to najczystszy i największy zasób energii jaki możemy wykorzystać. Instalacja fotowoltaiczna umożliwia wytwarzanie energii elektrycznej dzięki wykorzystaniu promieniowania słonecznego. Opłacalność tego rozwiązania wynika z niższego poboru energii elektrycznej z sieci energetycznej. W sytuacji większego zapotrzebowania na energię różnica pobierana jest z sieci elektroenergetycznej, natomiast w przypadku niewykorzystania energii, nadwyżka sprzedawana jest Operatorowi Systemu Dystrybucyjnego.

Zalety instalacji fotowoltaicznej

Przestarzała instalacja elektryczna i rosnące zapotrzebowanie na energię zwiększa ryzyko przerw w zasilaniu. Własna instalacja fotowoltaiczna zapewnia duży poziom bezpieczeństwa energetycznego. Decydując się na inwestycję w odnawialne źródła energii uniezależniamy się od wzrostu cen za energię elektryczną.

Oferujemy wykonanie projektu instalacji fotowoltaicznej dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Zapewniamy pełen pakiet usług zawierający: projekt techniczny, dobranie odpowiedniego programu dofinansowania, montaż paneli fotowoltaicznych, odbiór instalacji oraz wypełnienie wszelkich potrzebnych  formalności.

Formularz kontaktowy