Budowa stacji transformatorowej

Własna stacja transformatorowa to inwestycja gwarantująca duże oszczędności w opłatach dystrybucyjnych za energię elektryczną. Z naszą pomocą rachunki dystrybucyjne za prąd mogą się zmniejszyć od 30% do 70% w zależności od mocy i zużycia energii.

Czym jest stacja transformatorowa

Stacja transformatorowa jest elementem sieci elektroenergetycznej przeznaczonym do przetwarzania napięcia z wyższego na niższe. W naszej ofercie znajdują się trzy typy stacji transformatorowych: słupowa, kontenerowa oraz wnętrzowa.

Na czym to polega

Budowa stacji transformatorowej oraz zmiana taryfy energii elektrycznej przyczyniają się do oszczędności poprzez zasilanie z sieci elektroenergetycznej średniego napięcia. Własna stacja transformatorowa umożliwia przejście na taryfę B, która skierowana jest do klientów biznesowych. W odróżnieniu do taryfy C, przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców posiadających abonencką stację transformatorową.

Droga do oszczędności

Inwestycja w budowę stacji transformatorowej to droga do optymalizacji kosztów za energię elektryczną. Decydując się na naszą ofertę zapewniamy:

  1. Uzyskanie warunków przyłączenia do sieci elektroenergetycznej.
  2. Wizję lokalną i przygotowanie koncepcji stacji transformatorowej.
  3. Wykonanie dokumentacji projektowej.
  4. Uzgodnienia branżowe.
  5. Budowę abonenckiej stacji transformatorowej.
  6. Pomiary oraz odbiór techniczny.
  7. Przepięcie instalacji niskiego napięcia.

Formularz kontaktowy